Vítejte na stránkách Prádelny a čistírny Jihlava.

Prádelna a čistírna Jihlava
Prádelna a čistírna Jihlava, s.r.o. Rantířovská 13, 586 05 Jihlava

Zvýšili jsme kapacitu prádelny

Nákupem nového technologického vybavení pro zpracování objednávek více

Volejte zdarma

Můžete nám volat zdarma na telefonní číslo 800 888 487.

více

WASHING SHOW

Dne 7.2.2017 se konalo již páté setkání s obchodními partnery a to opět v prostorách naší firmy v Jihlavě.

více
 

Vítejte na stránkách Prádelny a čistírny Jihlava.

 Pokud hledáte kvalitní služby v oblasti praní a půjčování prádla, čištění šatstva a pracovních oděvů, jste na správné adrese.

Poskytujeme služby širokému spektru zákazníků. Veškeré druhy prádla pereme nejen pro velké hotely, ale i pro všechny ostatní druhy ubytovacích a stravovacích zařízení, průmyslové podniky. Prádlo pereme na moderní kontinuální prací lince KANNEGIESSER.
Naše společnost nezajišťuje praní a čištění nemocničního prádla, neboť poskytování těchto služeb se neshoduje s požadavky našich zákazníků.

Služby prádelny a čistírny jsou samozřejmě k dispozici i malým živnostníkům a občanům, kteří mohou předat své prádlo a šatstvo ke zpracováni prostřednictvím podnikové sběrny.

Praní prádla a čištění šatsva samozřejmě není jedinou činností, kterou můžeme svým zákazníkům nabídnout. Jsme připraveni Vám poskytnout naše služby i v oblasti dlouhodobého pronájmu nebo krátkodobého zapůjčení ložního a froté prádla i pracovních oděvů.

Ani tím ale naše služby nekončí. Budete-li mít zájem, poradíme Vám s nákupem prádla, abyste měli jistotu, že prádlo, které nakoupíte, bude vhodné pro Vaše podnikání nejen z hlediska jeho vzhledu, kvality a ceny, ale také z hlediska možnosti toto prádlo prát v průmyslové prádelně bez obav z jeho poškození. Zájemcům můžeme  nákup kvalitního prádla zprostředkovat u prověřených a spolehlivých dodavatelů.Případně vyvzorkovat zákazníkovi jím zvolený sortiment od dodavatele ZDARMA.

Nedílnou součástí našich služeb je i doprava prádla a šatstva od zákazníka do prádelny a zpět. Dopravu zajišťujeme skříňovými automobily určenými a uzpůsobenými výhradně pro tento účel. Naše vozidla jsou vybavena zvedacími čely, která usnadňují manipulaci. Prádlo dopravujeme ve speciálních přepravních kontejnerech, které chrání prádlo během dopravy před znečištěním nebo poškozením.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte a kontaktujte nás telefonem nebo mailem. Na základě Vašich požadavků pro Vás zpracujeme konkrétní nabídku našich služeb.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin